škola na Komenského náměstí škola na Komenského náměstí Královská města - města pod lupou
škola na Komenského náměstí znak Žižkova Vítejte na Žižkově! chrám sv. Prokopa a Česká reálka, vlevo budova radnice
znak Žižkova
Profily účinkujících
Táboritská ulice
menu
menu menu
Místa konání koncertů
Programy jednotlivých koncertů
Profily účinkujících
Aktuální informace
FESTIVAL 2018
FESTIVAL 2017
FESTIVAL 2016
FESTIVAL 2015
FESTIVAL 2014
FESTIVAL 2013
FESTIVAL 2012
FESTIVAL 2011
FESTIVAL 2010
FESTIVAL 2009
FESTIVAL 2008
FESTIVAL 2007
FESTIVAL 2006
FESTIVAL 2005
FESTIVAL 2004
FESTIVAL 2003
FESTIVAL 2002
FESTIVAL 2001
Žižkov
Oficiální www stránky Prahy 3
Vinohrady.cz
Klub přátel Žižkova

Navštivte nás na Vinohradech.
menu menu
menu
 

 
sokolna
JOSEF KŠICA
dirigent
účinkuje 29. září 2003 pondělí v 19.30 hodin
MARTIN HAVELÍK
violoncello
9. října 2003 čtvrtek v 19.30 hodin
BOŽENA KRONYCHOVÁ
piano
9. října 2003 čtvrtek v 19.30 hodin
JIŘÍ HOŠEK
violoncello
9. října 2003 čtvrtek v 16.00 hodin
VIRTUOS DAVID POPPER
(1843-1913)
BAROK COLLEGIUM
František Kimel - hoboj, Jan Buble - housle, Vladimír Manoušek - violoncello,
Jakub Waldmann - kontrabas, Hana Kimelová - cembalo
účinkuje 7. října 2003 úterý v 19.30 hodin
KATEŘINA KACHLÍKOVÁ
mezzosoprán
účinkuje 7. října 2003 úterý v 19.30 hodin
ŘEŠETO
divadelní soubor
účinkují 3. října 2003 pátek v 19.30 hodin
MIROSLAV SMRČKA
trubka
účinkuje 17. září 2003 středa v 16.00 hodin
PRAŽSKÝ KATEDRÁLNÍ SBOR
účinkuje 29. září 2003 pondělí v 19.30 hodin
LIBUŠE ŠVORMOVÁ
 umělecký přednes
11. října 2003 sobota v 19.30 hodin
PŘEMYSL KŠICA
varhany
účinkuje 29. září 2003 pondělí v 19.30 hodin
VLADIMÍR JELEN
bas
účinkuje 29. září 2003 pondělí v 19.30 hodin
VIKTOR BYČEK
tenor
účinkuje 29. září 2003 pondělí v 19.30 hodin
PAVLA KŠICOVÁ
alt
účinkuje 29. září 2003 pondělí v 19.30 hodin
MARIE MATĚJKOVÁ
soprán
účinkuje 29. září 2003 pondělí v 19.30 hodin
PĚVECKÝ SBOR „ŽIVOT“
Církve bratrské v Praze 3 - Žižkov
účinkují 25. září 2003 čtvrtek v 17.00 hodin
SAMBA BAND
soubor bubeníků
účinkují 25. září 2003 čtvrtek; 1. část v 16.00 hodin
HEROLDOVO KVARTETO
Petr Zdvihal - 1. housle; Jan Valta - 2. housle; Karel Untermüller - viola; David Havelík - violoncello
účinkují 24. září 2003 středa v 16.00 hodin   
JAROSLAV VELINSKÝ
písničkář
účinkuje 3. října 2003 pátek v 19.30 hodin
JAN HORA
varhany
28. října 2003 úterý v 16.30 hodin
VIRTUOSI PRAGENSES CHAMBER ORCHESTRA
17. listopadu 2003 pondělí 19.30 hodin
JAN MRÁČEK jun.
housle
17. listopadu 2003 pondělí 19.30 hodin

DOMINIKA HOŠKOVÁ
violoncello
17. listopadu 2003 pondělí 19.30 hodin
JAN MRÁČEK sen.
housle
17. listopadu 2003 pondělí 19.30 hodin
ENSEMBLE MARTINŮ
klavírní kvarteto
Miroslav Matějka - flétna, umělecký vedoucí, Bledar Zajmi - violoncello,
Daniel Wiesner - klavír, Radek Křižanovský - housle
11. listopadu 2003 úterý v 19.30 hodin
GABRIELA VRÁNOVÁ
umělecký přednes
11. listopadu 2003 úterý v 19.30 hodin
JAROMÍR TŮMA
mluvené slovo
7. listopadu 2003 pátek ve 20.00 hodin
DUO MAY
Eva "May" Mayerová - housle & Pavel Zacharov - kytara
Jahny GREEN (*1908) - Edward HEYMAN (1907-1981): Body And Soul
Troll GARNER (1923 - 1977): Cisty
Jahn LEWIS (*1920): Django
Stephan GRAPELLI (*1908) / Django REINHARDT (1910-1953): Stopin AT decca
Hoggy Car MICHAEL/Hed WASHINGTON (1901-1976): Uhe Nearness OF mou
Stephan GRAPELLI: Revoir Paris
Jakob GADE (+1963): Jalousie for Violin
Vincent Millie YOUMANS (1898 - 1946): Lea for Tmo
Jimi DAVIS/Cecil MARK: Laver Man
Stephan GRAPELLI/ Django Reinhard: Minér swing
Organ LEVIS (*1906): Howhigh Uhe Bonn
Charles TRENET (1913 - 2001) - Laury: Beyond Uhe Lea
Norbert GLANZBERG / Jean CONTANTIN: Ba Die on rose

MARTA BALEJOVÁ
zpěv
11. října 2003 sobota v 19.30 hodin
ORCHESTR JAROMÍRA VOGELA
orchestr Jaromíra Vogela
30. října 2003 čtvrtek v 19.30 hodin
JIŘÍ HOŠEK
klavír
11. října 2003 sobota v 19.30 hodin
JIŘÍ KUBÍK
dirigent
21. října 2003 úterý v 19.30 hodin
COMENIUS CHAMBER ORCHESTRA PRAGUE
komorní orchestr
21. října 2003 úterý v 19.30 hodin
MATĚJ POLÁŠEK (*1985)
housle
21. října 2003 úterý v 19.30 hodin
QUARTETTO TELEMANN
komorní soubor
16. října 2003 čtvrtek v 19.30 hodin
ROŽMBERSKÁ KAPELA
Instrumentálně-vokální soubor
14. října 2003 úterý v 19.30 hodin
FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ ZLÍN
přední český orchestr
11. října 2003 sobota v 19.30 hodin

ALEŠ PODAŘIL
dirigent
11. října 2003 sobota v 19.30 hodin
LINHA SINGERS
13. listopadu 2003 čtvrtek ve 20.20 hodin

DUO MARION
Jan-Matěj Rak & Monika Žáková
7. listopadu 2003 pátek ve 20.00 hodin
Tyto stránky provozuje firma SEAL s.r.o
Webdesign MV.
blank blank blank blank blank