|
PAVLA JAHODOVÁ
harfa - účinkuje 17.9.
JAN PETRÁNEK
novinář - účinkuje 17.9.
JIŘÍ HOŠEK
violoncello, varhany, klavír - účinkuje 17.9., 22.9., 25.9., 1.10., 22.10., 28.10., 7.11., 16.11.
HANA JONÁŠOVÁ
soprán - účinkuje 22.9.
VIRTUOSI PRAGENSES CHAMBER ORCHESTRA
vystoupí 22.9.
DĚTSKÝ PĚVECKÝ SBOR ROLNIČKA PRAHA
účinkuje 25.9. a 8.10.
KAREL VIRGLER
sbormistr - účinkuje 25.9 a 8.10.
DOMINIKA HOŠKOVÁ
violoncello - účinkuje 25.9. a 7.11.
RADEK REJŠEK - carillonér, skladatel, režisér, redaktor
zvonohra - 28.9.
CHRISTINA KLUGE (SRN)
soprán - vystoupí 1.10.
LIBĚNA SÉQUARDTOVÁ
hoboj - účinkuje 1.10.
JAROSLAV MRÁZEK
tenor - vystupuje 1.10.
PRAŽSKÉ DECHOVÉ KVINTETO
vystoupí 3.10.
ZDENA HADRBOLCOVÁ
umělecký přednes - 3.10.
BRNĚNŠTÍ JAZZOVÍ SÓLISTÉ
soubor vystoupí 10.10.
JANA MUSILOVÁ
zpěv - účinkuje 10.10.
JITKA NOVÁKOVÁ
housle - 15.10.
JARMILA PANOCHOVÁ
klavír - vystoupí 15.10.
RUDOLF KVÍZ
umělecký přednes - 15.10.
ŘEŠETO
divadelní soubor účinkuje na festivalu 19.10.
BOŽENA KRONYCHOVÁ
klavír - účinkuje 22.10.
Art N
umělci tanečního divadla Ponec - 24.10.
MIROSLAV LAŠTOVKA
trubka - 28.10.
JOSEF POPELKA
varhany - 28.10.
FRANTIŠEK POSPÍŠIL
- vystupuje na festivalu dne 30.10.
ČESKÉ HORNOVÉ KVARTETO A TOMÁŠ ČECHAL
- vystoupí 30.10.
MARIE MATĚJKOVÁ
soprán - účinkuje 3.11.
PAVLA KŠICOVÁ
alt - účinkuje 3.11.
VIKTOR BYČEK
tenor - vystoupí 3.11.
TOMÁŠ JINDRA
bas - 3.11.
PŘEMYSL KŠICA
varhany - 3.11.
JOSEF KŠICA
cembalo, dirigent - účinkuje 3.11.
PRAŽSKÝ KATEDRÁLNÍ SBOR
na festivalu vystupuje 3.11.
RUBIN QUARTET 3+1
vystoupí 7.11.
SALONNÍ TRIO "AS"
účinkuje 7.11.
JAROMÍR TŮMA
mluvené slovo - 7.11.
IVAN ŠTRAUS A MICHAELA ŠTRAUSOVÁ
housle - účinkují 14.11.
MAGNUM JAZZ BIGBAND PRAGUE
účinkuje 15.11.
OTAKAR BROUSEK ML.
umělecký přednes - 15.11.
KOMORNÍ ORCHESTR PRAŽSKÉ KONZERVATOŘE
- účinkuje 30.10.
EVA "MAY" MAYEROVÁ
elektrické housle - vystupuje 15.11.
FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ ZLÍN
Na festivalu vystoupí 16.11.
TOMÁŠ KOUTNÍK
dirigent - účinkuje 16.11.
ZDENĚK MARAT
hudební skladatel
Prof. MILOŠ SÁDLO
(vlastním jménem Zátvrzský)
|
|